Kom jij het team van Outway versterken?

Stichting Outway is een organisatie die informatie, advies en ondersteuning geeft aan holebi-jongeren en hun directe omgeving in de regio’s Eindhoven en Breda. Dit doen we bijvoorbeeld door voorlichtingen op scholen, gesprekken met jongeren en/of hun ouders, homojongerenkampen, gezellige activiteiten en natuurlijk deze website!

Om ons werk op een goede manier te kunnen blijven uitvoeren, zijn we altijd wel op zoek naar enthousiaste mensen die ons team willen komen versterken. En ons team is breed georiënteerd, dus dit kan iedereen zijn; man/vrouw, homo/bi/hetero; dus daar pas jij ook tussen!

Studiepunten verdienen met je vrijwilligerswerk? Dat kan!

Op het moment zijn we speciaal op zoek naar:
– Voorlichters
– Fondswervers
– Redactieleden
– Teamcoördinator Team Vrijwilligerszaken
– Bestuursleden
Staat jouw voorkeurfunctie er niet bij? Stuur dan een open sollicitatie!
Meer informatie over de vacatures kan verkregen worden via Team Vrijwilligerszaken.

Heb jij zin en interesse om ons in ons werk te helpen? Stuur dan een berichtje naar Team Vrijwilligerszaken.

This entry was posted in Nieuws and tagged , , . Bookmark the permalink.