Stichting Outway nu ook in Breda!

Stichting Outway heeft geconstateerd dat er in de regio Breda meer gedaan kan worden op het gebied van homo-emancipatie. Zo worden er momenteel geen voorlichtingen gegeven op middelbare scholen rondom het thema homo- en biseksualiteit en zijn er geen activiteiten waar holebi-jongeren aan deel kunnen om advies en informatie in te winnen. Hier wil Stichting Outway graag verandering in gaan brengen!

Samen met COC Breda zal Stichting Outway zich sterk gaan maken op het gebied van homo-emancipatie in de regio Breda. Met de ervaring die onze vrijwilligers in de regio Eindhoven hebben opgedaan, hopen zij nu ook jongeren in de regio Breda te kunnen helpen. De vrijwilligers van Outway hebben zin om nu ook in Breda te starten! Wil jij ons hierbij helpen, neem dan contact op met ons Team Vrijwilligerszaken voor meer informatie!

This entry was posted in Nieuws and tagged , . Bookmark the permalink.