Outway zoekt JOU!

Stichting Outway is op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die ons team willen komen versterken! Stichting Outway is een organisatie die informatie, advies en ondersteuning geeft aan homo- en biseksuele jongeren en hun omgeving. Zo verzorgen we voorlichtingen op scholen, voeren gesprekken met jongeren en/of hun ouders en bieden veel info via onze website. Om ons werk op een goede manier te kunnen blijven uitvoeren, zijn we dringend op zoek naar enthousiaste mensen die ons team willen komen versterken. Ons team is breed georiënteerd, dus dit kan iedereen zijn; man/vrouw, jong/oud, homo/bi/hetero; dus ook jij!
Weet jij van aanpakken? Wil je jouw leiderschapskwaliteiten ontwikkelen in het bestuur of als coördinator? Durf jij voor groepen te spreken, of wil je dat juist leren, als voorlichter? Of zoek je liever een uitdaging als redactielid of promotor om Outway op de kaart te zetten? Op het moment is Stichting Outway hard op zoek naar bestuursleden, een teamcoördinator “Info & Activiteiten” en voorlichters. Meer vacatures en een formulier om je aan te melden vind je op onze vacaturepagina.

This entry was posted in Nieuws and tagged , . Bookmark the permalink.